MECLİSİMİZDE SOYKIRIMI TANIYALIM!

Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak için yıllarca desteklemedikleri terör örgütü kalmayan, yazacak bir tarihleri bile olmadığından Osmanlı Devleti’nin suyunu içip ekmeğini yedikten sonra devlete ihanet eden Hain Millete SESLENİYORUM!
1915 yılında Osmanlı Devleti’ne yapılan ihaneti unutarak, Ermenilere yapılan yardım ve iyilikleri “ soykırım “ diye tanıyan ve bu olaylarla uzaktan ve yakından ilgisi ve bilisi olmayan tüm Türkiye düşmanlarına SESLENİYORUM!
Biz asil bir milletin torunları olarak tarihimizle övünürken gurur duyuyoruz. Peki ya siz? Vahşet ve insanlık dışı soykırımlarınızla övünebilecek misiniz? Ermeni Diasporasının yalanlarına inanıp, Yahudi Lobisinden korktuğunuzu bildiğimiz ve yüzsüzlüklerinizi yakından takip ettiğimiz için sizin bu soruya verecek cevabınızı da kestiremiyor değilim işte bu sebeple sizin kanlı tarihinize beraberce bir bakalım istedim!

ŞİMDİ SİZE SESLENİYORUM!
Neden Bu çırpınışınız?
– Fransa’nın Cezayir de Müslümanlar üzerinde uyguladığı soykırımı unutturmak için mi?
– Rusya’nın Türk Cumhuriyetleri’ne uyguladığı ambargo ve insanlık dışı vahşeti yok saymak için mi?
– Amerika da katledilen binlerce siyahi kardeşlerimiz ve Kızılderililerin üzerini örtmek için mi?
– Çin’in Doğu Türkistan da, İsrail’in Filistin de gözlerimizin önünde yaptığı soykırımları görmemek için mi?
– Yoksa İngilizlerin yıllarca sömürgelerinde yaptıkları kanlı soykırımlarını unutturmak için mi?
– Ya da Ermenilerin Hocalı ’da yaptıkları soykırımı evet gerçek bir SOYKIRIMI yok saymak için mi?
– Kıbrıs’ta Rumlar tarafından katledilen Türk vatandaşlarını unutturmak için mi?

Durun ben söyleyeyim:
Osmanlı Devleti yüzyıllarca Avrupa’yı ve Balkanları adalet içinde yönettiği için, Çanakkale de Tüm Dünya’ya insanlık dersi verip, Sakarya da mazlumun sesi olduğu için… Tatbikî unutamadınız bunları hele ki Fatih’i, Yavuz’u, Kanuni’yi, Abdülhamit’i hiç unutamadınız, unutmayın da zaten, aklınızdan hiç çıkarmayın…

Ama her ne kadar beni dinlemesiniz de şunu da unutmayın KANLI TARİHİNİZİ GİZLEMEK İÇİN BİZİM ŞANLI TARİHİMİZE İFTİRA ATMAYIN. Bu kadar katliamı görmezden gelip “ Ermeni Soykırımı “ demeyin. Evet bir ERMENİ SOYKIRIMI konuşacaksak 1915 yılında Ruslarla işbirliği yapan, 1921 yılında Fransızlarla köy basan, 1992 yılında Hocalı ‘da çocuk yaşlı demden şehid eden Ermenilerin yaptığı soykırımları konuşalım. Hem de öyle hayal ettiklerimizle değil tüm tarihi belgeleri ile beraber konuşalım.

Öncelikle yaptığınız tüm bu vahşet, katliam ve soykırımdan dolayı sizi kınıyor tüylerimizi bile diken diken eden bu soykırımlarla dolu tarihinizle bir gün yüzleşmenizi temenni ediyorum.

İster Vatikan da ayin yapın isterseniz sözde soykırımınıza birilerini inandırmak için ulusal yas ilan edin. İster Obama’yı konuşturun ister Putin’i, hepinizin tarihi işte tüm belgeleri ile beraber orta da sizin sözde soykırımınızı tanıyanların da geçmişleri sizden farklı değil. Sizin geçmişiniz gibi onların da geçmişi zulüm ve vahşetlerle dolu.

Son olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın T.B.M.M Başkanımıza ve Milli Mücadeleyi gerçekleştiren Gazi bir Meclisin Milletvekillerine SESLENİYORUM !!!

Bizde Türkiye olarak gücümüzü ortaya koyalım Şanlı Tarihimize iftira atan tüm bu devletlerin başta Fransa ve Rusya olmak üzere Ermenistan, İsrail ve Çin’in yaptığı soykırımları Meclisimizde tanıyalım ve aslında bundan daha da önemlisi Hristiyan Dünyasının Ruhani lideri olarak Vatikan da bulunan zatın 12 Nisan günü yaptığı açıklamaya karşı en büyük cevabı verebilmek için Fatih Sultan Mehmet Han’ın vakfiyesi olan Ayasofya Camii’ni tekrar ibadete açalım.

TARİHÇİ YAZAR
ŞEREF YUMURTACI


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir